تهران- خ شریعتی
09367547854
honargara@yahoo.com

سرمایه گذاری با سود بالا

ساخت تیزر و مشاوره تبلیغاتی و برند سازی و تبلیغات برندها

مشارکت و سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در تبلیغات هنری و ساخت فیلم تبلیغاتی و تیزر و کلیپ و….  با سوددهی بالا و درآمد عالی.

کار از ما، سرمایه از شما.

جزئیات سرمایه گذاری با درآمد بالا:

فعالیت تیم هنرگرا، ساخت تیزر و کلیپ تبلیغاتی و فیلم تبلیغاتی میباشد که در حال حاضر، اکثر تجهیزات فیلمبرداری و صحنه و… را بصورت اجاره ای، جهت هر پروژه، تهیه می نماید که خب این امر، سبب کاهش سود و درآمد و نیز اتلاف وقت و.. می گردد.

به همین سبب، با هدف خرید تجهیزات فیلمسازی و تیزرسازی و خوداتکایی و… این فراخوان سرمایه پذیری و شراکت مالی را ارائه نمود، تا عزیزانی که تمایل به سرمایه گذاری در فعالیتهای هنری و خرید تجهیزات و.. دارند، با ما مشارکت نمایند.

سرمایه گذاران از کدام بخش، سود حاصل می نمایند؟

با خرید تجهیزات فیلمسازی مانند دوربینهای حرفه ای و….  مبلغی که بابت اجاره تجهیزات فیلمبرداری و فیلمسازی به همکاران ما پرداخت میشد، به سرمایه گذار محترم، تعلق می گیرد و این امر، هم برای ما سودآوری دارد و هم سرمایه گذار محترم.

میزان سوددهی و درآمد چقدر است؟

بستگی به مبلغ سرمایه دارد و طبق تجربیات و محاسبات گروه فیلمسازی هنرگرا، و با توجه به قیمت خرید تجهیزات مورد نظر و اجاره بهای آنها، هر میزان سرمایه، طی یکسال بین 1.5 الی 2 و حتی 2ونیم برابر نیز میشود.

اگر قصد برداشت ماهیانه و سرمایه گذاری با درآمد ماهانه را دارید، درآمدهای پیشفرض و تقریبی، به شرح زیر میباشد:

با 10 میلیون تومان= 450 هزار تومان درآمد و برداشت ماهیانه علی الحساب

با 15 میلیون تومان= 700000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

با 20 میلیون تومان= 1000000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

با 25 میلیون تومان= 1200000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

با 30 میلیون تومان= 1500000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

با 40 میلیون تومان= 2000000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

با 50 میلیون تومان= 2500000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

مبالغ فوق، پیشفرض و موقت بوده و مابقی درآمد خالص حاصله، در پایان یکسال همکاری، محاسبه و همراه با اصل مبلغ اولیه، تقدیم می گردد

اگر تمایل به سرمایه گذاری بلند مدت داشته و قصد دریافت ماهیانه بخشی از درآمد را ندارید، سرمایه شما طی یکسال، حدود دو و نیم برابر نیز خواهد شد. زیرا با اطمینان بیشتری، تجهیزات بهتری خریداری می کنیم.

با 5 میلیون تومان= 7 و نیم میلیون تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه {با حفظ سرمایه اولیه 5میلیون تومانی= جمعاً 12500000 تومان}

با 10 میلیون تومان= 12 و نیم میلیون تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

با 12 میلیون تومان= 18000000 تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

با 15 میلیون تومان= 22000000 تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

با 20 میلیون تومان= 30000000 تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

با 25 میلیون تومان= 37000000 تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

با 30 میلیون تومان= 45000000 تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

با 40 میلیون تومان= 60000000 تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

با 50 میلیون تومان= 75000000 تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه

هنرگرا یک سایت رسمی و ثبت شده و مورد تأیید وزارت ارشاد میباشد که در زمینه ساخت تیزر و فیلم و کلیپ تبلیغاتی و… فعالیت رسمی و قانونی دارد

مجموع سرمایه مورد نیاز، چقدر میباشد؟

طبعاً حدود 2 الی دو و نیم میلیارد تومان، قیمت خرید تمامی تجهیزات مورد نظر تا رسیدن به مرحله خوداتکایی کامل میباشد که عطف به اینکه خرید برخی تجهیزات پرکاربرد و همیشگی، اولویت دارد، فعلاً از هر شخص تا مبلغ پنجاه میلیون تومان، پذیرفته میشود که در صورت تمایل، میتوانند با مبالغ بیشتر نیز با ما مشارکت کنند و فعلاً مجموع سرمایه ها به سقف 500 میلیون تومان نیز برسد، کفایت میکند.

فعالیت تیم هنرگرا، در کجاها میباشد؟

از سراسر ایران، بویژه تهران، مشتری جهت ساخت تیزر داریم و کلیه اعضای هنرگرا، از عوامل فیلمساز حرفه ای سینما و تلویزیون میباشند. که حسب هر پروژه و نیز زمان سفارش مشتری، برخی از این عزیزان فیلمساز، بصورت پروژه ای با مدیریت هنرگرا همکاری می نمایند و عطف به اینکه در چه بازه زمانی و با کدام کارگردان، برای ساخت آن تیزر، فعالیت داریم، در دفتر همان کارگردان یا تهیه کننده، کلیه امور ساخت تیزر، انجام میشود و بدینسان در دفاتر مختلف، پروژه های مختلف و گوناگون و متفاوت، ساخته میشود

نحوه عقد قرارداد شراکت و سرمایه گذاری؟

بصورت حضوری و یا عقد قرارداد قانونی در محضر رسمی. و نیز از طریق ایمیل یا تلگرام یا فکس، یا حضوری در محل کار یا دفتر سرمایه گذار و یا سایر روشهای دلخواه سرمایه گذار محترم که خب ایمیلها بدلیل ماندگاری دائمی و اعتبار قانونی بیشتر، مناسبتر میباشند. همچنین در صورت قطعی بودن، امکان عقد قرارداد رسمی در محل کار یا حتی شهر مورد نظر سرمایه گذار محترم میسر میباشد که جهت هماهنگی یا اطلاع از شرایط آن، تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت متن قرارداد، تماس حاصل فرمایید

تماس با ما

ساخت آگهی تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter the text from the image below